O NÁS

MV Produkce

Zajišťujeme ozvučení, osvětlení a podia pro veřejné i soukromé akce. Nabízíme také možnost uspořádat DJ party, karaoke nebo hospodské kvízy...

Již více než 20 let se specializujeme na komplexní produkční činnost – zejména na ozvučení a osvětlení akcí. Jsme profesionální tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi a stále se rozrůstajícím mladým nadějným kolektivem.

Zajišťujeme servis od projektu až po realizaci – ozvučení, osvětlení a stavbu podia pro veřejné i soukromé akce. Nabízíme také možnost uspořádání DJ party, karaoke, rodinné oslavy, hospodských kvízů a mnoho dalších neopakovatelných zážitků pro vaše hosty. Reklamní předměty a propagace akce jsou pro nás samozřejmostí.

Řídíme se motem „Úspěch akce je to hlavní.“, proto již při plánování společenské události spolupracujeme s klientem a jeho vizí. Díky našim dlouholetým zkušenostem a plnému servisu uděláme z vaší akce ZÁŽITEK.
„Show must go on!

Ozvučení akcí

Kvalitní přenos zvuku je základem každé naší akce, používáme značkovou a prověřenou ozvučovací techniku od předních světových výrobců jako je NEXO popřípadě H&K Audio, mixážní pulty Soundcraft, mikrofony Shure, Sennheiser, AUDIX, a další. Naši vyškolení zvukaři si pro dosažení optimálních zvukových vjemů hravě a s přehledem poradí s jakýmikoli akustickými podmínkami.

Osvětlení a efekty na podium

Co by byl pořádný festival nebo např. rockový koncert bez profesionálních světelných efektů, umělé mlhy, pyrotechniky, 3D laseru a led projekce? Naše pódiová show vizuálně umocní a zvýrazní každé hudební vystoupení nebo after party. Používáme desítky inteligentních světel předních německých výrobců JB lighting a Martin s pulty značky ChamSys.

Stavba podií včetně vybavení

V rámci full servisu a zjednodušení pro klienta stavíme také profesionální podia včetně zastřešení o velikostech 8 × 6 m, 10 × 8 m, 16 × 12 m + závěsy na led stěny a zvukový systém. Nedáme dopustit na prověřenou značku Nivtec.

Více info – zvuk / světla / podia

Zajištění produkce a dramaturgie akcí

Úspěch akce je převážně závislý na správné a propracované produkci. Chystáme program tak, aby splňoval všechny reálné klientovy představy a plánujeme koncept akce včetně technických specifikací. Není nad to, když se vše dokonale naplánuje. Dle přání klienta jsme schopni zajistit i catering a stánky s občerstvením.

DJ party na přání

Naše originální DJ party zahrnují speciální světelné efekty a nechybí ani písničky na přání – hrajeme pro vás, ne pro sebe. Používáme značkovou techniku a automatická barevná světla. Veřejnou i soukromou produkci s DJ obohacujeme také o videoprojekci a laser show. 

Více info – soukromé akce / oslavy / svatby

Karaoke a hospodské kvízy

Na přání zorganizujeme originální zábavu v podobě karaoke, zábavných her, kvízů aj.

Více info – DJ / karaoke / kvízy

Vybrané reference – spolupráce s kapelami, agenturami, pořadateli a organizátory akcí